Obchodní podmínky

1) Balení obrazů

Při zasílání obrazů poštou jsou obrazy baleny do bublinkových folií a vloženy do vícevrstvých lepenkových krabic. Daňový doklad je vložen dovnitř. Zásilky jsou pojištěny.

 

2) Poštovné a balné

Poštovné, balné a pojištění zásilky je po celé České a Slovenské republice zdarma.

 

3) Způsob dopravy

a) Obrazy jsou zákazníkovi zásílány obchodním balíkem České či Slovenské pošty, včetně pojištění zásilky. Obrazy jsou zpravidla expedovány do druhého pracovního dne po telefonickém potvrzení objednávky.

b) Obrazy je možné vyzvednout osobně přímo v ateliéru malířky.

 

4) Způsob platby

a) Hotově - při osobním odběru obrazu po telefonické domluvě

b) Dobírka - platbu provede zákazník při doručení a převzetí zásilky

c) Bankovním převodem - zásilka s obrazy je odeslána ihned po připsání částky na účet

 

5) Jak nakupovat

Výběr obrazů

Obraz si můžete vybrat po kliknutí na odkaz "Prodejní galerie" vlevo nahoře v menu.

Objednávka

Po najetí do prodejní galerie si můžete objednat obraz, který není zadaný nebo prodaný. U obrazu, který je možno si koupit máte žlutý odkaz "Objednávka". Jste-li registrovaní a přihlášení, po kliknutí na objednávku stačí vyplnit způsob platby obrazu a potvrdit. V opačném případě musíte vyplnit všechny povinné údaje pro odeslání objednávky v následujícím kroku objednávky. Údaje o objednávce Vám jsou poté zaslány na Váš e-mail a Vaše objednávka Vám bude telefonicky potvrzena.

Registrace

Probíhá automaticky po dokončení objednávky nebo se lze zaregistrovat po kliknutí na odkaz "Přihlášení" v pravém sloupci nahoře a následně na odkaz "Registrace".

Zasílání novinek

Přejete-li si zasílat novinky na Váš e-mail, máte možnost:
1) Bez registrace - na úvodní stránce dole stačí zadat Váš e-mail a kliknout na tlačítko "Odeslat"
2) S registrací - stačí zvolit při registraci možnost "zasílat novinky"

 

6) Závěrečná ustanovení

Všechny uvedené ceny jsou konečné. Obchodní podmínky mezi prodávajícím a kupujícím se řídí platným Obchodním zákoníkem. Na všechny obrazy se vztahuje zákonná záruka.

Provozovatel webu, Dagmar Zemánková, se sídlem Bohdíkovská 106, Šumperk, 787 01, IČ: 47857625, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím